TOPlist

1     Deschler &Sohn-München                
2     C.E. Juncker-Berlin
3     Wilhelm Deumer-Lüdenscheid          
4     Steinhauer & Lück-Lüdenscheid
5     Hermann Wernstein-Jena-Lobstedt  
6     Fritz Zimmermann-Stuttgart
7     Paul Meybauer-Berlin
8     Ferdinand Hoffstädter-Bonn a. Rhein
9     Liefergemeinschaft Schmuckhandwerker-Pforzheim
10     Foerster & Barth-Pforzheim
11     Grossmann & Co.-Wien
12     Frank & Reif-Stuttgart-Zuffenhausen
13     Gustav Brehmer-Markneukirchen/Sa
14     L. Chr. Lauer-Nürnberg-W
15     Friedrich Orth-Wien
16     Alois Rettenmaier-Schwäbisch-Gmünd
17     (neznámý)
18     Karl Wurster K.G.-Markneukirchen/Sa
19     E. Ferd. Wiedmann-Frankfurt/Main
20     C.F. Zimmermann-Pforzheim
21     Gebr. Godet & Co.-Berlin
22     Boerger & Co.-Berlin
23     Arbeitsgemeinschaft für Heeresbedarf in der Graveur- und Ziselierinnung-Berlin
24     Arbeitsgemeinschaft der Hanauer Plakettenhersteller-Hanau
25     Arbeitsgemeinschaft der Graveur-, Gold- und Silberschemiedeinnungen-Hanau
26     B. H. Mayer's Kunst-prägeanstalt-Pforzheim
27     Anton Schenkl's Nachf.-Wien
28     Eugen Schmidthausser-Pforzheim
29     Hauptmünzamt-Berlin
30     Hauptmünzamt-Wien
31     Hans Gnad-Wien
32     W. Hobacher-Wien
33     Friedrich Linden-Lüdenscheid
34     Willy Annetsberger-München
35     F.W. Assmann & Sohn-Lüdenscheid
36     Bury & Leonhard-Hanau a. M
37     Ad. Baumeister-Lüdenscheid
38     (neznámý)
39     Rudolf Berge-Gablonz a.d.N.
40     Berg & Nolte-Lüdenscheid
41     Geb. Bender-Oberstein/Nahe
42     Biedermann & Co.-Oberkassel b/Bonn
43     Julius Bauer Sohne-Zella Mehlis/Thür.
44     Jakob Bengel-Idar/Oberdonau
45     Franz Jungwirth-Wien
46     Hans Doppler-Wels/Oberdonau
47     Erhard & Söhne A.G.-Schwäbisch Gmünd
48     Richard Feix-Gablonz a.d.N.
49     Josef Feix Söhne-Gablonz a.d.N.
50     Karl Gschiermeister-Wien
51     Eduard Goriach & Söhne-Gablonz/N.
52     Gottlieb & Wagner-Idar/Oberstein
53     Glaser & Söhne-Dresden
54     (neznámý)
55     J.E. Hammer & Söhne-Geringswalde
56     Robert Hauschild-Pforzheim
57     Karl Hensler-Pforzheim
58     Artur Jakel & Co.-Gablonz/N.
59     Louis Keller-Oberstein
60     Katz & Deyhle-Pforzheim
61     Rudolf A. Karneth & Söhne-Gablonz a.N.
62     Kerbach & Oesterhelt-Dresden
63     Franz Klast & Söhne-Gablonz a.N.
64     Gottl. Fr. Keck & Sohn-Pforzheim
65     Klein & Quenzer A.G.-Idar/Oberstein
66     Freidrich Keller-Oberstein
67     H. Krelsel-Gablonz a.N.
68     Alfred Knobloch-Gablonz a.N.
69     Alois Klammer-Innsbruck
70     Lind & Meyrer-Oberstein a.d.N.
71     Rudolf Leukert-Oberstein a.d.N.
72     Franz Lipp-Pforzheim
73     Franz Manert-Gablonz a.N.
74     Carl Maurer Sohn-Oberstein/Nahe
75     (neznámý)
76     Ernst L. Müller-Pforzheim
77     Bayer. Hauptmünzamt-München
78     Gustav Miksch-Gablonz/N.
79     (neznámý)
80     G.H. Osang-Dresden
81     Overhoff & Cie-Lüdenscheid
82     Augustin Prager-Gablonz a.N.
83     Emll Peukert-Gablonz a.N.
84     Carl Poellath-Schrobenhausen
85     Julius Pletsch-Gablonz/N.
86     Paulmann & Crone-Lüdenscheid
87     Roman Palme-Gablonz a.N.
88     Werner Redo-Saarlautern
89     Rudolf Richter-Schlag 244 b. Gablonz
90     Aug. F. Richter K.G.-Hamburg
91     Josef Rossler & Co.-Gablonz a.d.N.
92     Josef Rucker & Sohn-Gablonz a.d.N.
93     Richard Simm & Sohne-Gablonz a.d.N.
94     (neznámý)
95     Adolf Scholze-Grunwald a.d.N.
96     (neznámý)
97     (neznámý)
98     Rudolf Souval-Wien
99     Schwertner & Cle.-Eggenberg
100     Rudolf Wächtler & Lange-Mittweida
101     Rudolf Tam-Gablonz a.d.N.
102     Philipp Turks Ww.-Wien
103     Aug. G. Tam-Gablonz a.d.N.
104     Hein. Ulbricht's Ww.-Kaufing b/Schwanenstadt
105     Heinrich Vogt-Pforzheim
106     Brüder Schneider A.G.-Wien
107     Carl Wild-Hamburg
108     Arno Wallpach-Salzburg
109     Walter & Henlein-Gablonz a.d.N.
110     Otto Zappe-Gablonz a.d.N.
111     Ziemer & Sohne-Oberstein
112     Argentor Werke Rust & Hetzel-Wien
113     Hermann Aurich-Dresden
114     Ludwig Bertsch-Karlsruhe
115     (neznámý)
116     Funke & Brünninghaus-Lüdenscheld
117     Hugo Lang-Wiesenthal a.N.
118     August Menzs & Sohn-Wien
119     (neznámý)
120     Franz Petzl-Wien
121     (neznámý)
122     JJ. Stahl-Strassburg
123     Beck, Hassinger & Co.-Strassburg
124     Rudolf Schanes-Wien
125     Eugen Gauss-Pforzheim
126     Eduard Hahn-Oberstein/Nahe
127     Moritz Hausch A.G.-Pforzheim
128     S. Jablonski G.m.b.H.-Posen
129     Fritz Kohm-Pforzheim
130     Wilh. Schroder & Co.-Lüdenscheid
131     Heinrich Wander-Gablonz
132     Franz Reischauer-Oberstein
133     (neznámý)
134     Otto Klein & Co.-Hanau
135     Julius Moser sen-Oberstein
136     J.Wagner & Sohn-Berlin
137     J.H. Werner-Berlin
138     Julius Maurer-Oberstein
139     Hymmen & Co.-Lüdenscheid
140     Schauerte & Hohfeld-Lüdenscheid
141     Sohni, Heubach & Co-Oberstein
142      A.D. Schwerdt-Stuttgart


L/10     Deschler & Sohn- München 9 Wirthstrasse 9
L/11     Wilhelm Deumer-Lüdenscheid, Postfach 161
L/12     C.E. Junker-Berlin SW 68, Alte Jakobstr. 13
L/13     Paul Meybauer-Berlin SW 68, Alte Jakobstr. 13
L/14     Friedrich Orth-Wien VI/56 Schmalzhofgasse 18
L/15     Otto Schickle-Pforzheim
L/16     Steinhauer & Lück-Lüdenscheid
L/17     Hermann Wernstein-Jena Löbstedt
L/18     B.H. Mayer's-Hofkunstprägeanstalt     Pforzheim
L/19     Ferdinand Hoffstätter-Bonn/Rhein Postfach 161
L/21     Foerster & Barth-Pforzheim Tunnelstr. 71
L/22     Glaser & Sohn-Dresden-A. Borngasse 5
L/23     Julius Maurer-Oberstein/Nahe
L/24     Fritz Zimmermann-Stuttgart-W.     Silberburgstr. 58a
L/25     A.E. Kochert-Wien 1 Neuer Markt 15
L/26     Klein & Quenzer-Oberstein/Nahe
L/50     Gebr. Godet & Co.-Berlin W8 Jagerstr. 19
L/51     E. Ferd. Wiedmann-Frankfurt-M. S-10 Schifferstr. 52-54
L/52     C.F. Zimmermann-Pforzheim Dr. Fritz-Todt-Str. 55
L/53     Hymmen & Co.-Lüdenscheid
L/54     Schauerte & Hohfeld-Lüdenscheid
L/55     Wächtler & Lange Rudolf-Mittwaida/Sa.
L/56     Funcke & Brüninghaus-Lüdenscheid
L/57     Boerger & Co.-Berlin SO 16 Adalbertstr. 42
L/58     Rudolf Souval-VII/62 Strasse Der Julikampfer 23 Wien
L/59     Alois Rettenmaier-Schwäbisch-Gmünd Parlerstr. 27
L/60     Gustav Brehmer-Markneukirchen/SA (GB)
L/61     Friedrich Linden-Lüdenscheid (FLL)
L/62     Werner Redo-Saarlautern
L/63     G.H. Osang-Dresden, A-1 Neue Gasse 30
L/64     F.A. Assmann & Söhne-Lüdenscheid (A)
L/65     Dr. Franke & Co.-Lüdenscheid
L/66     A.D. Schwerdt-Stuttgart-S, Splittlerstr. 36
 
 

Tagungs und Treffenabzeichen (Příležitostní odznaky) (58)

Tagungs - und Treffenabzeichen

001 26x 42,7 mm
1534-1934
400 Jahre
priv.Schützengesellschaft
Hartha i.SA
26.-30.mai1934
(400 let trvání soukromého ochranného spolku v Hartha)

002 35,7mm  
handwerk handel gewerbe Hamburg 23.3.1934

003 37,9x 41,2 mm

DIE STADT RUFT
GÖTTINGEN
LENZING1934

004 39,7x 45,7 mm

1938
REICHSTAGUNG
DES
SCHMIEDEHANDWERKS
DRESDEN
(Říšské setkání kovářů v Drážďanech1938 )

005 30,9x 46,8 mm

DER VÄTER WERK WARD UNSER GROSSESERBE
1848-1928
REICHSBANNER BUND DES VERFASSUNGSFEIER
1928FRANKFURT  A/MAIN

006 28,1x 40,4 mm

AVA
KOMOTAU
PFINGSTEN1937
(Oslava letnic v Chomutově - Sudety - 1937)

007 43,7x 43,7 mm
KREISJUGENDTAG
KOMOTAU
2.-3.JULI
1932
GHT
(Krajský den mládeže Chomutov 1932 - Sudety)

008 43,3x 45,2 mm
FREIHEIT
FREIDENKER-GRENZ.TREFEN
OSTSACHS.-NORDBÖHM.
ROSENDORF
PFINGSTEN
1930
(Hraniční setkání Sudetských a východo Saských němců, na oslavu letnic v obci Růžová u Děčína)

009 27,3mm

17.6. 1934
DEN BRANNOSTI
TAG D.WEHRHAFTIGKEIT
TETSCHEN (Děčín - Sudety)

010 29x 43,7 mm

ZEPPELIN - LANDUNG
i.d.THEATERSTADT
MEININGEN
(
Významná událost v historii města přistání vzducholodi LZ 127 "Graf Zeppelin", dne 11 10.1931 na letišti Meininger. Další přistání Zeppelinu LZ 130 se uskutečnilo dne 9 Července 1939 )

011 31,2x 52,5 mm

EIN FESTE BURG IST UNSER GOTT
EISLEBEN
1933
(Pamětní odznak s citátem  Martina Luthera)

012
33,3 mm

11.TAGUNG DES BUNDES DERSAARVEREINE AM  11.U.12. JULI
NEUSTADTA/D.H
1931

013 36,2x 46,3 mm
Wiedershensfest
der heimattönei.w. Nordgau
Reichstadt
30.31.5. u .1. 1936
(Setkání vlastenců severní župy v Zákupech - Sudety)

014 32,3x 38,5 mm

KARLSBADER
UKRAINA REISEN
1929

015 36,1x 41,8 mm

GROSSE
DEUTSCHE
FUNK
AUSSTELLUNG
BERLIN
17-26.AUG.1934
(Výstava německého rádiového vysílání v Berlíně 1934)

016 21,1mm

34.
Bundesfest
Rumburg
(Sudety)

017 27x 42,8 mm
Handwerker tag
STUTTGART
15. APRIL1934

018 35,4x 40,8 mm
1926-1936
10 Jahre
Mit vereinterkraft
Baugemeinschaft
Volkskraft
Falkenaua.d. E
( Sokolov - Sudety)

019 27,9mm
freiheit und brot 29. märz 1936
(propagačníodznak NSDAP k vobám do Reichstagu)

020 13,6x 12,2 mm

021 15,5x 15,8 mm

022 39,1mm
Waidhofen  an der  Ybbs
1532-1932
400jahrfeierder befreiung aus türkennot  (pamětní odznak na osvobození od  turků - Rakousko)

023 40,8mm
ERNTEDANK
IM OLSALAND
6.10.1940
(Dožínky v Těšínském Slezsku)

024 25,9x 34 mm
GRÜNE WOCHE
LEITMERITZ
(Zelený týden v Litoměřicívh)

025

39,1 x 45 mm

700Jahrfeier
LEITMERITZ
1227-1927
(výročí700 let od založení Litoměřic)

026 33x 33,8 mm
Egerländer heimatfest Pfingsten
Marienbad
(Setkání vlastencú z Chebska na oslavě Letnic v Mariánských lázní)

027 33,2x 38,9 mm

GLOCKEN
WEIHE
15.OKT.1922
SCHLUCKENAU
(Svěcení zvonu ve Šluknově - Sudety)

028 17,4x 27,1 mm

LEBEN UND EHRE
(SDP ? život ačest)

029 17,1x 23,2 mm

GEMÜTLICHKEIT
BIEBERSDORF
1919
(Příbram pod Bukovou horou - Sudety)

030 38,3x 44,8 mm

Nürnberg 1926
(Pravděpodobně den brannosti)
031 29,6x 45,8 mm

KREUZBERG
NORBERTUSFEIER
1934

032 41x 59,9 mm

VINCERE
AUT.DEC.30.37-26.5.XIX

033 31,2mm

Dem Gefreier
Unser
Ja
1938

034 20,2mm

ERNTEDANK
1942
(Dožínky1942)

035 31,3x 117 mm

EINTRITTSKARTE
MARINETAG
inSankt Goar
a/Rhein
24./25.Juli
1937

036 40,9x 42,5 mm

750 Jahrfeier
Gellertstadt
Hainichen
29.6.-2.7.1935

037 29,7x 46,4 mm

1.FEST DER
JUGEND
24.JUNI1933

038 30,2x 22,3 mm

BADISCHER
JUGENDTAG
1933

039 43,2x 29,9 mm

Sachsentreffen
Dresden
1925-35

040

35,6 mm

Deutscher
Volkstumsund
heimattag
Kassel
1933

041 33x 42,8 mm

NS-
KREISTREFFEN
AUF DERALM
KEMNATH -
ERBENDORF
1935

042 21,9x 29,7 mm

TAG DER
JUGEND IN
BAYERN
1933

043 30,6 x 52,7 mm
TRADITIONSABZEICHEN DES GAU ESSEN 1935

044
29x 41 mm   1925  4.DEUTSCHE WANDERAUSSTELLUNG
LEITMERITZ A/E  (Litoměřice, Sudety)

045
43,4mm   krieger gedächtnis kirche 1923

046
43,4mm   krieger gedächtnis kirche 1923

047
27,8mm   1921   SACHSEN

048
37,5mm    DER ERFINDER PORZELLANS JOHANN FRIEDRICHBÖTTGER
1682-1719  MEISEN

049
29,6 x 41,2 mm  BRAUNSCHWEIGER  HEIMATFEST  1937

050
38,1 x 51 mm    1100 JAHRFEIER  14.-23.JULI  STADT GASTROP-RAUXEL  1934

051
36,8 x 41,9 mm   21.MÄRZ 1933  21.MÄRZ 1934  POTSDAM

052
37,5 mm   SOMMER-SONNENWENDE  1939  GAU WESER-EMS

053
34,1 x 55,7 mm   Glacken Weihe in Theresiental  18.Juli 1937
(Svěcení zvonu Terezín 1937)

054
34 mm x 37,6mm   II.INT. 1921  REICHENBERGER MESSE (Liberecký veletrh - Sudety)

055
42,9 x 30,9 mm   Frei ist  das Land EGER 1939 (Svobodné je Chebsko)

056
41,2 x 45,4 mm   TAG DERDEUTSCHEN SEEFAHRT 25.26.5.1935
SEEFAHRT IST NOT

057
27,4 x 34,2 mm   KULTUR TAG 5.-7.VII    PRAG

058
27,2 x 33 mm  Reichs-handwerks-Woche 1933
-